![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190516_122513.jpg?w=1200&ssl=1)
Δυναμική παρουσία είχε το πρωί το επιτελείο στελεχών του ανεξάρτητου συνδυασμού ΠΥΛΗ Αξιων στο εμπορικό κέντρο των Τρικάλων με προεξάρχοντα τον υποψήφιο Δήμαρχο Βαλάντη Τσιούτσια.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190516_122547.jpg?w=1200&ssl=1)
Σκοπός της περιοδείας του κλιμακίου στους κεντρικούς δρόμους της πόλης, η επαφή με τους πολυάριθμους καταστηματάρχες που έλκουν την καταγωγή τους από την ευρύτερη περιοχή της Πύλης. Ο νεαρός υποψήφιος Δήμαρχος έτυχε θερμής υποδοχής από δεκάδες διερχόμενους που έσπευσαν να τον συγχαρούν για τον έντιμο προεκλογικό αγώνα.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190516_122542.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190516_122533.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190516_124615.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190516_124252_1.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190516_124519.jpg?w=1200&ssl=1)
Στο πλαίσιο του ανοικτού διαλόγου με τους δημότες, ο Βαλάντης Τσιούτσιας, συζήτησε διεξοδικά με τους καταστηματάρχες, αναλύοντας τα δεδομένα και τις προοπτικές ανάπτυξης μέσα από το πρόγραμμα του συνδυασμού του για το Δήμο Πύλης.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190516_122511.jpg?w=1200&ssl=1)