![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190519_095638.jpg?w=1200&ssl=1)
Στάση για… απολαυστικό espresso στο cafe Libro έκαναν σήμερα τα στελέχη του Μοτοσυκλετιστικού Αθλητικού Συλλόγου Τρικάλων, πριν αναχωρήσουν για την πρώτη τους θερινή εξόρμηση.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190519_095800.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190519_095733.jpg?w=1200&ssl=1)
Εκεί, συνάντησαν το μέλος της ΜΑΣΤ και πρωταθλητή αγώνων ταχύτητας Σάκη Ζάχο, με τον οποίο και συζήτησαν το πλάνο δράσεων που ετοιμάζουν για το καλοκαίρι, ενώ η συζήτηση επεκτάθηκε και στις εξελίξεις σχετικά με την πίστα Motocross Πρίνου, μετά την πρόσφατη συνάντηση τους με τον Δήμαρχο Δημήτρη Παπαστεργιου.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190519_095716.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190519_095700.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190519_095815.jpg?w=1200&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190519_095820.jpg?w=1200&ssl=1)