![](https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/61843741_657834644664163_7785402602308501504_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=e783520ce28a73c93ad0d020391401f2&oe=5D5E6984)
Ανοιχτά στο πλευρό του Δημάρχου Μετεώρων Χρήστου Σινάνη, ενόψει της επαναληπτικής εκλογικής μάχης,τάσσονται δυο ισχυροί αυτοδιοικητικοί παράγοντες των Τρικάλων, με ευρεία απήχηση στην Τρικαλινή κοινωνία. Ο πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλιου Τρικκαίων Μιχάλης Λάππας και ο περιφερειακός σύμβουλος Τρικάλων Στέλιος Λάσκος στηρίζουν αναφανδόν τον Δημαρχο Μετεώρων με τον οποίο και φωτογραφήθηκαν για να στείλουν ξεκάθαρο μήνυμα νίκης την προσεχή Κυριακή…άμα σε στηρίζουν οι κουμπάροι…
![](https://scontent.fath5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/61541973_403701390234522_7651779942027362304_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=31c580c0c3d8de9eee8128317f6ef3c2&oe=5D9BC640)