![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/img-b86a3e212edc08927455e3e302fa7312-v.jpg?w=1200&ssl=1)
Αγαπώ τον τόπο μου σημαίνει προσφορά, σημαίνει να βοηθώ με όλες μου τις δυνάμεις τον τόπο που μεγάλωσα και δραστηριοποιούμαι επαγγελματικά.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/img_20191116_140034.jpg?w=1200&ssl=1)
Μπροστάρης στην εκστρατεία ενεργοποίησης των συμπολιτών στον ωραίο αυτό αγώνα ενίσχυσης του κοινωνικού συνόλου είναι εδώ και πολλά χρόνια η επιχείρηση “ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ-ΚΟΥΦΩΜΑΤΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ-ΣΥΝΘΕΤΙΚΑ ΚΟΥΦΩΜΑΤΑ” που στηρίζει δυναμικά και αποφασιστικά αθλητικούς και πολιτιστικούς συλλόγους με χορηγίες που συμβάλλουν στην ομαλή και απρόσκοπτη λειτουργία τους, μεταλαμπαδεύοντας αυτούσια τα ήθη και έθιμα στις επόμενες γενιές.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/img-e8a09900aca1fc4b22cb252f8c3aeaf3-v.jpg?w=1200&ssl=1)
Οι νεαροί εκκολαπτόμενοι ποδοσφαιριστές της ακαδημίας ποδοσφαίρου του Αγίου Οικουμενίου φωτογραφήθηκαν έμπλεοι χαράς με τις εντυπωσιακές νέες εμφανίσεις που πρόσφερε η επιχείρηση “ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ-ΚΟΥΦΩΜΑΤΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ-ΣΥΝΘΕΤΙΚΑ ΚΟΥΦΩΜΑΤΑ”, βοηθώντας στην προώθηση του αθλητισμού των παιδιών μέσα από τον “βασιλιά” των σπόρ.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2020/01/img-ecf254ad1df9e9d49d186b817f794c3e-v.jpg?w=1200&ssl=1)