![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/12/cf87cebfcf81cf89ceb4ceb9ceb1.jpg?w=1200&ssl=1)
Τα γραφεία της Περιφερειακής Ενότητας Τρικάλων επισκέφτηκε σήμερα η Δημοτική χορωδία Τρικάλων υπό τη διεύθυνση της μαέστρου της κας Ελένης Ζιάκα και τραγούδησε κάλαντα Ελληνικά και ξενόγλωσσα, παραδοσιακά και σύγχρονα στον Αντιπεριφερειάρχη Χωρικού Σχεδιασμού & Πολιτικής Γης κ. Κων/νο Μπάρδα.
Ο κ. Μπάρδας ευχήθηκε Υγεία, Ευτυχία και Επιτυχίες, μετέφερε τις ευχές του Περιφερειάρχη Θεσσαλίας κ. Κώστα Αγοραστού και του Αντιπεριφερειάρχη Τρικάλων κ. Χρήστου Μιχαλάκη για καλές γιορτές και ευτυχισμένο το νέο έτος.
Η επίσκεψη ολοκληρώθηκε με παραδοσιακά γλυκίσματα.