![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/img-20240514-195930.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Τα πάντα μοσχοχβολάνε στην παραδοσιακή ταβέρνα «Διαχρονικό» στην πλέον γνωστή συνοικία «Μανάβικα» των Τρικάλων. Από τους λαχταριστούς μεζέδες μέχρι τα υπέροχα πιάτα που σερβίρονται στους φίλους και επισκέπτες της πόλης μας.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096310.jpg?resize=1200%2C804&ssl=1)
Ο μέτρ της φιλοξενίας Νίκος Ζαχαράκης και το προσωπικό του «Διαχρονικού» εγγυώνται την ευχάριστη παραμονή της παρέας, με ποικιλία γευστικών εμπειριών που απογειώνουν τη διάθεση σε ζεστό και φιλικό περιβάλλον.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/img-20240514-200151.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)