![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/photo-1704302049942.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Παρακαλείσθε όπως προσέλθετε στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Καταστήματος του Δήμου Τρικκαίων, την Κυριακή, 7 Ιανουαρίου 2024 και ώρα 11:30 π.μ., σε ειδική, δια ζώσης συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου, ώστε να διεξαχθεί η προβλεπόμενη σύμφωνα με τις διατάξεις των άρθρων 64 και 74 του Ν. 3852/2010, όπως αυτά αντικαταστάθηκαν με τα άρθρα 4 και 8 του Ν. 5056/2023 αντίστοιχα:
- Εκλογή των μελών του Προεδρείου του Δημοτικού Συμβουλίου.
- Εκλογή των μελών της Δημοτικής Επιτροπής .
Ο Προεδρεύων Σύμβουλος
Γεώργιος Κ. Ζιώγας