Αξιότιμοι γονείς, κηδεμόνες και φίλοι του συλλόγου
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/fb-img-1703716468576.jpg?resize=1080%2C993&ssl=1)
Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων Νηπιαγωγείου και Δημοτικού Σχολείου Μεγαλοχωρίου, εκφράζει την ευγνωμοσύνη του στη ΒΙΟΣΕΡ Α.Ε. η οποία κατόπιν ενεργειών του Δ.Σ. προέβη στη χορηγία ενός σύγχρονου προτζέκτορα που θα αξιοποιηθεί για την περαιτέρω βελτίωση της παρεχόμενης εκπαίδευσης.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/fb-img-1703716472456.jpg?resize=1080%2C1432&ssl=1)
Στις δύσκολες ημέρες που διανύουμε, η κοινωνική προσφορά των τοπικών επιχειρήσεων αποτελεί ακρογωνιαίο λίθο της ύπαρξης και συνέχισης του έργου του Συλλόγου Γονέων.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2023/12/fb-img-1703716474877.jpg?resize=1080%2C1440&ssl=1)
Τέτοιες πράξεις πρέπει να αναδεικνύονται ώστε να γίνονται παράδειγμα προς μίμηση. Κάθε προσφορά προς τα παιδιά μας είναι προσφορά προς το μέλλον του τόπου.
Σας ευχαριστούμε !
Με εκτίμηση το Δ.Σ.