![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/1000081863.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Ένα σταθερό φίλο έχει στο πλευρό της τα τελευταία χρόνια η διοίκηση της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Τρικάλων, συμμετέχοντας και ενισχύοντας τις πολυεπίπεδες δράσεις της τοπικής Ενωσης.
Το ίδιο έπραξε και σήμερα ο δημοτικός σύμβουλος Τρικκαίων Βασίλης Τσιούτσιας, προσφέροντας στους Γιάννη Αναγνώστου και Λάμπρο Μητσικό, ζελεδάκια με Ω3 για την τόνωση του οργανισμού των συμμετεχόντων στην εθελοντική αιμοδοσία.
Άνθρωπος της υγείας ο Βασίλης, έρχεται με όρεξη και μεράκι να προσφέρει και από το μετερίζι της τοπικής αυτοδιοίκησης και έχει όλα τα φόντα να πετύχει!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/02/1000081862.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)