![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/1000079366.jpg?resize=1200%2C718&ssl=1)
Εθιμοτυπική συνάντηση με την νέα Γενική Γραμματέα και Βουλευτή της Νέας Δημοκρατίας Μαρία ΣΥΡΕΓΓΕΛΑ, είχε στα γραφεία του κόμματος στην Πειραιώς, ο Αν. Γραμματέας Προγράμματος Γιώργος ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ.
Κατά τη συνάντηση, συζητήθηκε με ικανοποίηση η θετική πορεία υλοποίησης του Κυβερνητικού Προγράμματος της Παράταξης ,το οποίο εφαρμόζεται με ταχύτητα και συνέπεια. Ο Γιώργος Βλαχογιάννης συγχάρηκε τη νέα Γενική Γραμματέα για την επάξια εκλογή της και της ευχήθηκε καλή επιτυχία στο δύσκολο έργο της.