Συνεργασία Δημάρχου Τρικκαίων – τοπικού διευθυντή ΔΕΔΔΗΕ
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/01/image-61.jpg?resize=979%2C766&ssl=1)
Συνεργασία ανάμεσα στον Δήμαρχο Τρικκαίων και τον διευθυντή περιοχής Τρικάλων του ΔΕΔΔΗΕ πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 24 Ιανουαρίου 2024. Στο Δημαρχείο Τρικκαίων ο κ. Θεμιστοκλής Δ. Δημούσιος επισκέφθηκε τον κ. Σακκά, συζητώντας θέματα κοινού ενδιαφέροντος. Παρέστησαν επίσης στελέχη του τοπικούς παραρτήματος του ΔΕΔΔΗΕ.
Από το γραφείο Τύπου