![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096170.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Ο «Νάρκισσος» δημιουργεί απολαύσεις που κάνουν ξεχωριστή τη στιγμή της παρέας στο πιο όμορφο σημείο της πόλης…
Μια ακόμη γλυκιά λιχουδιά, που ετοιμάζεται με μεράκι και επιμονή στο τέλειο γευστικό αποτέλεσμα, προτείνει η «ανήσυχη» ομάδα “δημιουργών” του αγαπημένου σας καφέ – ζαχαροπλαστείου με τη ρετρό αισθητική ….
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096262.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Η παρέα μπορεί να απολαύσει το New York cheesecake με βανίλια Μαγαδασκάρης, σε ευχάριστη ατμόσφαιρα, στα γραφικά στενά των μανάβικών, έχοντας τρεις διαφορετικές επιλογές γαρνιρίσματος:
Αλατισμένη καραμέλα
Πραλίνα φουντουκιού
Φρούτα του δάσους
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/05/1000096164.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Το προσωπικό του «Νάρκισσου» σας περιμένει καθημερινά, προφέροντας διαχρονικά υψηλά στάνταρ εξυπηρέτησης, με το γνήσιο χαμόγελο της θετικής ενέργειας!
Δείτε το βιντεάκι μας….