![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/04/1000093525.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Τράβηξε τα βλέμματα των θαμώνων της Ασκληπιού, ο Γιώργος Αυτιάς, κατά τη μίνι περιοδεία του στο κέντρο των Τρικάλων, στο πλαίσιο της διευρυμένης συνεδρίασης της τοπικής ΔΕΕΠ με επίσημο καλεσμένο τον Κωστή Χατζηδάκη.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/04/1000093471.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
Ο γνωστός δημοσιογράφος χαιρέτησε και συνομίλησε με πολλούς Τρικαλινούς που έσπευσαν αυθορμήτως να τον καλωσορίσουν στην πόλη τους και να του ευχηθούν καλή επιτυχία στις επερχόμενες ευρωεκλογές.
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/04/1000093540.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/04/1000093507.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/04/1000093726.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/04/1000093461.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/04/1000093359.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/04/1000093729.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/04/1000093520.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/04/1000093403.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2024/04/1000093733.jpg?resize=1200%2C900&ssl=1)