Ξημερώνει τσικνοπέμπτη αύριο και η πολύχρονη παράδοση επιβάλλει έξοδο με φίλους και καλό φαγητό! Αν δεν έχετε αποφασίσει το που θα τσικνίσετε, εμείς συστήνουμε ανεπιφύλακτα το Διαχρονικό στα Μανάβικα!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/02/IMG_20190227_164050-1-1024x768.jpg?resize=1024%2C768&ssl=1)
Ο κ.Νίκος Ζαχαράκης και το προσωπικό, σας περιμένουν με ζεστό χαμόγελο,πλούσια γκάμα ψητών, όλες τις ποικιλίες κρασιού και καλή μουσική!Επίσης, στη διάθεση σας,λαχταριστά ορεκτικά,πλούσιοι μεζέδες, φρέσκιες σαλάτες και σπιτικά γλυκά!
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/02/IMG_20190227_164107-1024x768.jpg?resize=1024%2C768&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.trikalafocus.gr/wp-content/uploads/2019/02/IMG_20190227_164144-1-1024x768.jpg?resize=1024%2C768&ssl=1)
Τσικνοπέμπτη 28 Φεβρουαρίου από νωρίς το μεσημέρι μέχρι αργά το βράδυ στο Διαχρονικό, Χατζηπέτρου 15 Τρίκαλα.